S.No.NAMETERM OF SERVICE
1Prof. Vanaja Iyengar02.06.1983 to 02.11.1986
2Dr. K. Rajyalakshmi03.11.1986 to 02.05.1990
3Prof. P.R. Reddy17.08.1991 to 18.07.1994
4Prof. P. Geervani21.08.1994 to 10.08.1997
5Prof. Ratna Naidu23.03.1998 to 18.03.2001
6Prof. R. Madhavi15.12.2001 to 21.11.2004
7Prof. Veena Noble Dass19.12.2004 to 17.12.2007
8Prof. G. Sarojamma06.02.2008 to 04.02.2011
9Prof. S. Rathnakumari14.09.2012 to 14.9.2015
10Prof. V. Durga Bhavani30.10.2015 to 25.10.2018